+90 216 599 0495

Ekva Groupe

Ekva Group, Webtures ADS stratejileri sayesinde Google reklamlarından %100 lük bir dönüşüm ve performans başarısı elde etti.

Détails
Ekva Groupe
Secteur Eğitim

Nos services

Müşteri Yorumu

Ekva Group ailesi olarak Webtures ailesi ile partner firma olmaktan dolayı yaşadığımız mutluluğu ifade etmek için bu röportaj çok iyi bir fırsat olarak geldi. Sektörde isminden başarıyla söz ettiren Webtures ailesi gerçekten bu popülerliği hakkıyla elde etmiştir. Biz bu popülerliği gerçekte deneyimlemiş partner bir firmayız. Tüm departmanları ve profesyonel oluşan çalışma ekibiyle çok entegre ve işbirliği içindeyiz. Kendileri ile partnerliğimizin uzun yıllar devam edeceğine olan inancımız tam ve nettir. Webtures ailesine başta kurucusu Kaan Gülten olmak üzere hepsine ekstra performansları ve profesyonel katkıları için teşekkür ediyoruz. Webtures ailesi, markamızın gücüne güç katmaktadır. Sektörde çalışılabilecek en doğru ve en profesyonel firma olduğunu Ekva Group ailesi olarak belirtmekten mutluluk duyarız.
Sema Kalaycı - Tahir Otlu
Sema Kalaycı - Tahir Otlu
Ekva Group Kurucu Üyesi

Ekva Groupe ADS Étape

Analyse

Google Ads ve Sosyal Medya hesaplarının yetkilerini aldığımız andan itibaren hesapları detaylıca inceledik. Facebook Pixel ve Analytics kodlarındaki problemleri hızlıca düzelttik. Reklam hayatına başlamadan önce dönüşüm takibi adımlarını kurduk. İlerleyen süreçte reklamların nereden ve ne kadar performans geldiğini tespit etmemizde çok önemli bir noktadır. 

Période

  • Web sitesinin hız analizlerini ve reklam çıkıcağımız anahtar kelime hacimlerin inceleyerek stratejilerimizi oluşturduk. 
  • Hız konusunda ciddi problemler bulunuyordu. Bu problemler giderilmesi konusunda bilgilendirme yaptık.
  • Reklamlara başladığımız süreçte tüm hesapların sıfırdan kurulumu gerçekleştirildi. 
  • Adım adım yükselttiğimiz reklam bütçesinde 2. ayda hedeflediğimiz noktaya ulaştık. Her geçen gün üzerine koymaya devam ediyoruz.

Résultat

Reklam performanslarında iyileştirmesinde ki süreçte yaptığımız ekip çalışması ile birlikte anlık bilgi paylaşımı ile reklamları sıfırdan en yukarı taşımaya başardık. Firmanın yetkilileri bu konuda her bilgi ve dönüşümü bizle olumlu ve olumsuz olarak ilettiler. İletilen her bilgi, bizim reklamları geliştirme de ve iyileştirmede stratejimizi tam oturtmamıza yardımcı oldu. Süreç devam ederken anlık dalgalanmalarla karşılaşsak da dönüşüm takibi sayesinde hangi kelimeden veya hangi platformdan daha başarılı sonuçlar aldığımızı tespit ettik. En doğru kitleye en doğru şekilde ulaşmaya çalışarak aynı bütçe ile daha fazla dönüşüm alabildik.

Statistiques

%322
Sosyal Medya Etkileşim Oranı
%186
Sosyal Medya Dönüşüm Oranı
%100
Google Reklamlarından Dönüşüm ve Performans Oranı
%26
Toplam Web Sitesi Trafiği
%60
Google Dönüşüm Maliyeti Azalma Oranı

Université Üsküdar

Alors qu'il y avait une visibilité de 784 mots dans Serp, ce résultat est passé à 5498.


Acibadem site web

Les conversions du formulaire d'inscription des patients ont augmenté de 44,7 % grâce à l'examen de l'UX.


Êtes-vous prêt à vous lancer?