+90 216 599 0495

Webtures Ekibi

Ekibimizin her üyesi, odak endüstrisinde uzman olup, sektörünüzle ilgili her türlü sorunu çözüme kavuşturma ve gelecek stratejileri için vizyoner stratejiler geliştirme konusunda oldukça donanımlıdır.

Asıl Kariyer Hedefimiz : Öğrenme!

Webtures olarak dijital dünyada limitleri zorlamada yeterince iddialıyız. Dijital dünyada ve mobil projelerdeki genişlememiz herkese açık olan heyecan verici iş pozisyonlarımızın oluşmasını sağlamıştır.

Neden Webtures ? İlk olarak, diğer faktörlerin yanında, eğlenceli bir çalışma ortamı konusunda, mükemmel bir kahve eşliğinde çalışmaya, günlük langırt, playstation turnuvası, haftalık ve aylık eğlence programları, doğum günü aktiviteleri gibi sosyal konularda da yeterince iddialıyız. Ayrıca, bizim için öğrenmeye devam etmek çok önemlidir, Her biri alanında uzman tüm çalışanlarımızla herkes birbirinden daima yeni şeyler öğrenmeye devam edecektir. Dijital dünyada kalıcı ve adından söz ettirecek işler bırakmak istiyorsanız? Bize katılın!


Kariyer
İletişim ve şeffaflığa değer veriyoruz. Hata yapmaktan korkmuyoruz, ancak daima bunlardan da ders çıkarmayı unutmuyoruz. Deneyimlerimiz buradan geliyor.
Webtures ile ilgili bilgilerin açıkça paylaşılması. Ödeme, sosyal güvence, yan haklar, kariyer süreçlerini kontrol edebilir ve her şeyi sorabilirsiniz. Anahtarın güven olduğuna inanıyoruz.
Bir büyüme bütçesi ve destekleyici bilgi paylaşımı sağlıyoruz. Yapıcı geribildirimleri destekliyoruz ve konferanslarda konuşmak isteyen ekip üyelerine destek vermekten mutluluk duyuyoruz.
İstediğimiz yerden ve istediğiniz zaman çalışmak. Uygun işlemler ve araçlar sayesinde, “remote-first” yaklaşımını izleyerek esnek çalışma sistemi sunuyoruz.

Are you ready to rise?