+44 750 330 6780
+44 750 330 6780

Question-Answer

How do I attract visitors to my website?

Victor
Victor
9 months ago 154 Views

What ways would you recommend me to attract people to my website? What results do I get if I use the “black hat seo” method to get more clicks?


How do I attract visitors to my website? Answers

  • Tyler Burns
    Tyler Burns 19 February 2020 at 16:50

    Sitenizde yer alan sayfaların hangi amaca hizmet ettiği, sayfanın neyi ifade ettiği, kullanıcıların aramalarında yer alan kelimelerden oluşup oluşmadığı gibi durumlarda doğru anahtar kelime hedeflemesi devreye girmektedir. Sayfanızın gerçekten kullanıcıların aradığı kelimelerle oluşturulup sunulduğunda arama motoru botları tarafından sayfanız anlamlandırılacak ve arama sonuçlar sayfasında listelenecektir.

    Yeni kurulmuş bir siteyseniz veya görünürlüğünüz olmadığını düşünüyorsanız site trafiğinizi öğrenmelisiniz. Eğer site trafiğiniz oldukça az veya yoksa rekabet düzeyi düşük olan anahtar kelimeler hakkında içerik oluşturarak sitenize trafik çekebilirsiniz. Burada long tail dediğimiz rekabetin daha az olduğu, geri dönüşümün daha fazla olduğu kelime gruplarıdır. Görünürlüğünüze etki edecek olan anahtar kelime araştırma sürecinin sitenizin ana kelimelerinde listelenmesini sağlar.

Give An Answer

Are you ready to rise?